Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

tel.: 32 252 13 10 wew. 210
e-mail: kontakt[at]vida.pl
Serwis
tel.: 32 252 13 10 wew. 201
tel.: 32 350 00 50 wew. 201
e-mail: serwis[at]vida.pl
Księgowość i Logistyka

tel.: 32 252 13 10 wew. 208
e-mail: logistyka[at]vida.pl
Marketing

tel.: 32 252 13 10 wew. 202
e-mail: marketing[at]vida.pl

O nas

 • Łukasz Olczyk
  Łukasz Olczyk

  Łukasz Olczyk

  Dyrektor Handlowy
  info

  Łukasz Olczyk – Dwie drogi kariery były mu bliskie: sportowa (były koszykarz MKKS Rybnik) i muzyczna (meloman, kolekcjoner płyt winylowych, DJ – choć coraz częściej na domówkach), jednak wybrał ‘tę trzecią’ – handlową (sam mówi, że fascynuje go sprzedaż), którą od początku swej kariery zawodowej w Vidzie z powodzeniem realizuje. Oddany swojej pracy szef działu handlowego, dla którego najważniejsza jest rodzina – zakochany w swojej żonie Oli i synku Leonie. Ceni sobie grono najbliższych przyjaciół – to wszystko daje mu paliwo do skutecznego działania (zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i osobistej). Dusza towarzystwa, która odreagowuje stres poprzez spacery ze swoim psem Koką i … prasowanie (żona jest wniebowzięta!), przy okazji niezły kucharz i cukiernik. Kocha swoją pracę, bo dzięki niej poznał wielu wspaniałych ludzi.

  kontakt
 • Andrzej Tarasek
  Andrzej Tarasek

  Andrzej Tarasek

  Dyrektor
  info

  Andrzej – gitara prowadząca i duch opiekuńczy firmy. Jego zainteresowania są tak szerokie, że spisanie ich ciurkiem zajęłoby najmniej 5 linijek. Wspomnijmy tylko o motoryzacji, zdrowym stylu życia, fitnessie, naukach społecznych, ekologii. Vidę założył zaś z pasji do IT – niegasnącej i ciągle rozwijanej, aktualnie odpowiedzialny za produkty Code42 i Kaseya. Dumny cieszynianin, fan NH Ostrava  i Los Angeles Clippers, a także „That 70`s show” i czeskich hospod. Mimo bezgranicznej miłości do Guns`n`Roses nie ma Apetytu na Destrukcję, raczej na dobre rockowe granie. Ojciec nastolatka. Jeśli minął Cię właśnie samochód w którym na cały regulator gra „Paradise City” – jest spore prawdopodobieństwo, że właśnie obok Ciebie przejechał nasz szef.

  kontakt
 • Łukasz Kucharski
  Łukasz Kucharski

  Łukasz Kucharski

  Kierownik Działu Technicznego
  info

  Łukasz Kucharski – szef naszego działu technicznego, jeśli czegoś nie wie w biznesie IT, to po prostu to nie istnieje. Trener i inżynier, który ma na swoim koncie kilkanaście certyfikatów (w tym Eset, F-Secure, Code42, Kaseya, Netasq-Stormshield, Fortigate, Microsoft, VMware i Redhat), a także najwyższy stopień wtajemniczenia Jedi i level expert w Pro Evo i Wiedźminie. Niestrudzenie walczy o satysfakcję klientów, zaklina soft do zarządzania IT i backupy, nielitościwie strzela bramki niepokornym UTM-om i firewallom. Entuzjastycznie podchodzi do swojej pracy – każde szkolenie, każda prowadzona przez niego prezentacja jest przygodą, której nie zapomnisz – wprowadzi Cię w arkana magii IT jak nikt inny i udowodni, że to wcale nie jest czarna magia. Dumny tata Kostka i Franka.

  kontakt
 • Sebastian Witkowski
  Sebastian Witkowski

  Sebastian Witkowski

  Kierownik Działu Obsługi Klienta
  info

  Sebastian Witkowski – Przede wszystkim mąż i ojciec, dopiero na drugim miejscu: doświadczony handlowiec i cierpliwy szef Działu Obsługi Klienta Vidy, świetny nauczyciel zawodu. Nauczy nowych adeptów handlu wytrwałości, ambicji i wyrozumiałości. Firmowy król zabezpieczeń IT, UTMy, antywirusy, firewalle nie mają przed nim żadnych tajemnic. Bardzo pomocny i oddany swojej pracy, robi wszystko co w jego mocy, aby klient był zadowolony. W drużynie Vida pełni rolę napastnika, prawego i lewego skrzydłowego, a czasem bramkarza. Władca radia w firmie (a spróbuj zmienić falę!). Jako zapalony kibic piłki nożnej ogląda mecze ligi polskiej, angielskiej, hiszpańskiej. Najwierniej jednak kibicuje biało-czerwonym. Najważniejsze: od jakiegoś czasu ma towarzysza do oglądania meczów – syna Filipa (Sebastian nazywa go swoim wiernym odbiciem – żona potwierdziła tę informację).

  kontakt
 • Daria Kolanko
  Daria Kolanko

  Daria Kolanko

  Specjalista ds. księgowości
  info

  Przebojem wdarła się do naszej księgowości i logistyki, poskramiając faktury, płatności , wysyłkę, a także realizację wszelkich zamówień. Z pasją i zaangażowaniem szusuje między stosami faktur i certyfikatów, latem to szusowanie jest namiastką zimy, którą uwielbia – tylko wtedy może pojeździć na nartach. Pasję do dwóch desek zaszczepił w niej mąż, a ona przekazała ją dwóm córkom, których zdjęcie dumnie stoi na biurku. Elegancka i (i jak przystało na księgową) oszczędna (w słowach).

   

  kontakt
 • Damian Mikos
  Damian Mikos

  Damian Mikos

  Specjalista ds. bezpieczeństwa
  info

  Damian Mikos – lubi aktywny tryb życia, w czym bardzo pomaga mu dwójka dzieci, w mniejszym stopniu siłownia i sporty wytrzymałościowe. Jest potwierdzeniem zasady w zdrowym ciele, zdrowy duch, jego optymizm szybko udziela się reszcie zespołu, wszyscy uczymy się od niego pozytywnego podejścia do problemów i rezerwy do siebie. Szybko przełamuje lody, nigdy nie traci zapału do pracy, a ponadto ma olbrzymi dar przekonywania. Zresztą sam siebie przekonał do nurkowania, za którym zimą tęskni. Zawodowo skupia się na urządzeniach brzegowych sieci i backupie, ale pomoże Ci rozwiązać dosłownie każdy problem IT.

   

  kontakt
 • Aleksandra Olczyk
  Aleksandra Olczyk

  Aleksandra Olczyk

  Specjalista ds. bezpieczeństwa
  info

  Aleksandra Olczyk -  przede wszystkim pełnoetatowa mama Leona, który skutecznie zapewnił jej dużą dawkę ruchu po odejściu z polskiej reprezentacji siatkówki plażowej. Nigdy nie wybija piłki na aut, trafia celnie w potrzeby klientów, każdy tie-break rozgrywa mistrzowskim serwem. Zawodowo skupia się głównie na tematyce szyfrowania oraz zarządzania infrastrukturą komputerową, świetnie orientuje się też w tematyce bezpieczeństwa sieci. Nie umie usiedzieć w miejscu, uwielbia góry, odgraża się, że wdrapie się na Mount Blanc, jednak bardziej nas przestraszyło szukanie partnera na kurs tańca. Jeśli będzie tańczyć, z taką gracją, jak porusza się w gąszczu rozwiązań IT, szykuje nam się Mistrz Polski. A do wygrywania Ola zdążyła nas już przyzwyczaić

  kontakt
 • Rafał Pezowicz
  Rafał Pezowicz

  Rafał Pezowicz

  Specjalista ds. bezpieczeństwa
  info

  Rafał Pezowicz człowiek od roboty specjalnej. Praca bez wyzwań byłaby dla niego nudna, więc uwielbia podejmować tematy większego kalibru; zarządzanie IT, backup, macierze, wirtualizacja nie mają przed nim tajemnic. Wyczynowo jeździ na rowerze, skromnie przyznaje, że szczególnielnie lubi jeździć po górach. Żałuje, że najczęściej są to Tarnowskie Góry, a nie Beskidy albo Bieszczady, kiedyś pewnie wybierze się rowerowo na trasę Transkarpacką. Dba o klientów partnerów  handlowych, czasem dobija targu w środku lasu w czasie swojego urlopu. Więc nie zdziw się jeśli zadzwoni do Ciebie, stojąc gdzieś pośrodku niczego w rumuńskich Karpatach. Grywa też w siatkówkę, dzięki niemu Vida wygrała wiele setów i meczów.

  kontakt
 • Mateusz Ślązok
  Mateusz Ślązok

  Mateusz Ślązok

  Specjalista ds. technicznych
  info

  Mateusz – geek filmowy, chodzący ‘film-web’, a zawodowo pogromca niesfornych UTM i protestujących backupów. Jako podpora działu technicznego wyznaje zasadę: „tylko spokój może nas uratować”, a wdrażając ją w życie po mistrzowsku wyprowadza klientów z opałów IT. Niekwestionowany król wdrożeń i książę prezentacji zdalnych. Certyfikowany inżynier Microsoft, Code42, Fortinet, Kaseya, ESET, F-Secure… a to nie koniec jego dokonań zawodowych. Punktualny i opanowany.

  kontakt
 • Sebastian Makowski
  Sebastian Makowski

  Sebastian Makowski

  KEY ACCOUNT MANAGER
  info

  Sebastian Makowski - Fan science – fiction , hi – tech nie jest mu obce, zatem szybko odnalazł się w świecie nowych technologii IT. W Vidzie jest handlowcem zacięcie broniącym dobra swoich klientów, nawet jeśli musi walczyć na noże. Swoją drogą zabawy z bronią białą to jego hobby, więc uwaga! Potrafi się taką bronią posługiwać! Najlepiej czuje się z głową w chmurach - zakręcony na punkcie dronów albo na survivalowych wypadach w Bieszczady (choć marzą mu się takie wypady do Ameryki Południowej i Australii). Samodzielny i ambitny, ogień rozpala bez użycia zapałek, łowi ryby - nie zginiesz z nim w lesie i nad jeziorem. Kolejną okazję złowi dla Ciebie.

  kontakt
 • Ewelina Kozak
  Ewelina Kozak

  Ewelina Kozak

  Specjalista ds marketingu & PR
  info

  Ewelina Kozak – Tworzy jednoosobowy dział marketingu. Na jej rękach spoczywają imprezy firmowe i nie tylko… Uwielbia wyzwania, dlatego nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Nade wszystko ceni sobie miłą i przyjazną atmosferę w pracy. Jest miłośniczką aktywnego i zdrowego trybu życia. Po pracy uwielbia wskakiwać w sportowy strój i biec na siłownię. Wiosną, gdy stopnieje śnieg i zazielenią się parki, z chęcią rozszerza zakres sportowych zainteresowań – o jazdę na rolkach, rowerze i bieganie. Czasami jej kulinarne zdolności obecne są w pracy, w postaci domowych ciast i pysznych lunchów. Do głównych zainteresowań zalicza: podróże, malarstwo i projektowanie ubioru. W wolnym czasie uwielbia sięgać po książki podróżnicze (reportaże) i historyczne, a także literaturę która poszerza horyzonty myślowe (z dziedziny psychologii, filozofii).

  kontakt
 • Marta Krawczyk
  Marta Krawczyk

  Marta Krawczyk

  SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA
  info

  Marta Krawczyk – Kobieta wielu talentów. Perfekcyjny rodzinny logistyk, sprytnie porusza się po mieście, aby dowieźć swoich chłopców na czas do szkoły, na basen czy trening. W całym tym zamieszaniu logistycznym przede wszystkim trenuje (jak można się domyślić) bieganie, ale ma też czas na zabawę w cukiernika i pochłanianie książek. Aktywna i dowcipna, a przede wszystkim bardzo dokładna i sumienna. Te cechy, plus oczywiście „logistyczne zacięcie” idealnie sprawdzają się w obsłudze sklepu internetowego nod32sklep.pl, ale także w obsłudze naszego kanału partnerskiego.

  kontakt
 • Łukasz Siwek
  Łukasz Siwek

  Łukasz Siwek

  Key Account Manager
  info

  Łukasz Siwek – Branża IT jest jego przeznaczeniem. Pierwsze, zawodowe kroki stawiał w firmach ze sprzętem komputerowym. Szybko zajął się obsługą klienta biznesowego. Ma zacięcie do komputerów i rozwiązań IT, dlatego nową wiedzę pochłania bez trudności, łącząc przyjemne z pożytecznym. Jako prawdziwy entuzjasta technologii nie szczędzi czasu na gry komputerowe. Dla równowagi śledzi i amatorsko uprawia mało popularny sport w Polsce – Rugby czyli sport dla naprawdę silnych i odważnych (tak jak branża IT). Miłośnik dobrej muzyki, bywał na kultowych koncertach m. in. Depeche Mode, Queens of the Stone Age. Wrażliwość do muzyki zawdzięcza szkole muzycznej, gdzie grał na skrzypcach i fortepianie. Zadając pytanie, czy pies jest najlepszym przyjacielem człowieka? Odpowiedź jest oczywista dla posiadacza psa rasy Presa Canario.

  kontakt
 • Paweł Bereza
  Paweł Bereza

  Paweł Bereza

  ADMINISTRATOR WWW

Masz pytania?
Napisz lub zadzwoń

Podaj wynik: 18 + 1 =
Vida
Teatralna 8/13
40-003 Katowice  
+48 32 252 13 10,
+48 32 350 00 50  
marketing@vida.pl
 
Vida -  Dystrybutor i integrator systemów informatycznych.
Wieloletnie doświadczenie na rynku sprzedaży zabezpieczeń IT, tysiące sprzedanych licencji , tysiące zadowolonych klientów –
urzeczonych kulturą i szybkością procesu sprzedaży… Poznaj nas od najlepszej strony! Jak możemy pomóc Tobie lub Twojej firmie?
 

 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".

Pomoc techniczna
opieka techniczna IT