Tym razem hackerzy popisali się tylko kiepskim humorem - okazało się, że hakerzy włamali się na konta Boba Dylana oraz Sony Music Global, by rozpowszechniać nieprawdziwą informację, o śmierci piosenkarki.

Wystarczyły dwie informacje na twitterze, by wiele osób zaczęło sobie zadawać pytanie: "To niemożliwe - jeszcze ona?". Na profilach Sony Music oraz Boba Dylana pojawiły się informacje o śmierci Britney Spears. Na twitterze Sony Music pojawia się informacja treści "Rest In Peace Britney Spears, 1981-2016" a zaraz potem wytwórnia informuje, że gwiazda ginie w wypadku samochodowym. Trudno nie  uwierzyć, że tragedia wydarzyła się naprawdę. Dodatkowo zaraz potem kondolencje i wyrazy ubolewania na swoim koncie Twitter złożył laureat tegorocznej nagrody Nobla Bob Dylan. W połączeniu z innymi zgonami gwiazd, "żart" wygląda wyjątkowo prawdopodobnie.

Na szczęście Britney ma się dobrze, a same motywy przestępców nie są znane. Być może był to pokaz umiejętności i ostrzeżenie, że nikt w sieci nie może czuć się całkowicie bezpieczny.