Kaseya nominowana do CRN

 

Nowy Jork - Kaseya®, wiodący dostawca rozwiązań do zarządzania IT dla dostawców usług zarządzanych (MSP) oraz przedsiębiorstw i korporacji, poinformowała, że CRN, marka Spółki Channel umieścił Kaseya w „2016 Data Center 100 list” jako jednego z 20 największych dostawców narzędzi do zarządzania danymi. Ta coroczna lista rozpoznaje dostawców technologii, które wspomagają m.in. zasilanie, wspieranie i ochronę skomplikowanych i wymagających centrów danych, na których opierają się dzisiejsze przedsiębiorstwa.

Redakcja CRN wybiera przedsiębiorstwa na liście 100 Data Center na podstawie wielu kryteriów, w tym ogólnego wpływu każdej firmy na rynek, jej wpływ na kanał jako całości, oraz rodzaje technologii i usług udostępnianych partnerom. Oprócz rozpoznawania dostawców technologii dla wyjątkowych produktów i usług centrum danych, lista służy jako cenny przewodnik dla dostawców rozwiązań, którzy poszukują systemów najlepszych w swojej klasie - od narzędzi do tworzenia kopii zapasowych danych do wirtualnych rozwiązań dla centrów danych cloud i usług hostingowych.

"Budowa i utrzymanie wydajnego, niezawodnego centrum danych jest trudnym zadaniem, wymagającym technologii, kombinacji sprzętu i oprogramowania, które razem współpracuje" - powiedział Robert Faletra, prezes The Channel Company. "Dostawcy, którzy mogą zagwarantować szeroki wachlarz produktów i usług są nieocenionym wsparciem dla operatorów dzisiejszych DataCenter i mamy przyjemność zaprezentować najlepsze z tych spółek w naszym zestawieniu.”

Kaseya Traverse zapewnia jednolite zarządzanie wydajności dla złożonej infrastruktury IT, sieci i centrów danych. Dzisiejsze krytyczne aplikacje biznesowe są rozłożone w chmurach prywatnych i publicznych, z wykorzystaniem złożonej infrastruktury sieciowej i pamięci masowych, co czyni go jeszcze bardziej trudne do skutecznego zapewnienia wysokich poziomów wydajności i dostępności. Monitorowanie tych zaawansowanych aplikacji przy użyciu starszych generacji produktów, które nie zapewniają jednolitego obrazu we wszystkich silosach danych, w celu ustalenia przyczyn źródłowych dostępności i obniżenia wydajności, nie jest już możliwe. Kaseya Traverse, dzięki ujednoliconemu proaktywnemu monitorowaniu, alarmom, i analizom predykcyjnym, dostawcy rozwiązań mogą:

- Szybko określić, które usługi IT dotyczy problem z siecią, serwerem lub aplikacją;

- Szybko izolować i rozwiązywać złożone problemy z wydajnością i dostępnością w najbardziej zaawansowanych środowiskach IT przy użyciu zintegrowanego NetFlow i NCM;

- Pomoc zapewnić zgodność z ITIL w centrum danych, zapewniając bogaty, zintegrowany zestaw funkcji wspierających kluczowe procesy w ramach ITIL.