Axence road show i VIDA

 


Na konferencji, która odbyła się 19 października zostały zaprezentowane ważne zagadnienia z zakresu zarządzania IT. Organizatorem Roadshow - serii szkoleń w 6 miastach Polski jest firma Axence.
Zostały poruszone następujące tematy:


Zintegrowane zarządzanie IT w organizacji, w którego skład wchodzi monitorowanie sieci, audyt legalności oprogramowania i oczywiście ochrona danych przed wyciekiem.
Wymogi prawne związane z monitorowaniem użytkowników, a także jakie są obowiązki i uprawnienia administratora.
Jak spełnić wymogi ustawy RODO?


Wszystkie zagadnienia składają się na optymalizację kosztów i zachowanie ciągłości funkcjonowania firmy.   
W naszej prelekcji postanowiliśmy pokazać nowe sposoby ochrony stacji roboczych. W obliczu zmian związanym z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Można zadać pytanie: Czy sztuczna inteligencja może zastąpić tradycyjnego antywirusa?

Axence i Vida

 

Temat sztucznej inteligencji pojawia się coraz częściej - Firma analityczna Gartner przewiduje, że do 2020 roku sztuczna inteligencja znajdzie się w każdej aplikacji. Cylance dopiero zdobywa popularność w Polsce, natomiast według Forbesa należy do 100 najlepszych firm na świecie oferujących usługi w chmurze.

Na przykładzie flagowego produktu firmy Cylance pokazujemy, jak działa antywirus oparty na sztucznej inteligencji.

konferencja cylance


CylancePROTECT to antywirus nowej generacji. Główną ideą rozwiązania jest możliwość przewidywania i zapobiegania zagrożeniom, dzięki temu zyskasz kompleksową ochronę.
Już nie tylko będziesz wykrywać ataki, ale CylancePROTECT zablokuje zagrożenia w czasie rzeczywistym. Jedyne takie rozwiązanie klasy enterprise, które działa prewencyjnie.
Firma Cylance zaprojektowała najbardziej efektywne rozwiązanie do powstrzymywania zaawansowanych zagrożeń i złośliwego kodu przed wykonaniem na urządzeniach końcowych. 

Cylance Polska

 

Więcej informacji na naszej stronie:
http://cylanceprotect.pl/

Zainteresowały Cię powyższe zagadnienia?
Zapraszamy do kontaktu.