fbpx

BlackBerry AtHoc integruje się z Microsoft Teams

Zarządzaj krytycznymi zdarzeniami z BlackBerry AtHoc i Microsoft Teams

BlackBerry ogłosiło integrację swojej platformy do zarządzania zdarzeniami krytycznymi BlackBerry AtHoc z Microsoft Teams.

Pracownicy zdalni, aby produktywnie wykonywać swoje zadania muszą korzystać z narzędzi umożliwiających im pracę z domu i kontakt z zespołem nie tylko podczas pandemii koronawirusa, stąd też organizacje muszą ustanowić zasady bezpieczeństwa dla rozszerzonej pracy zdalnej. Integracja BlackBerry AtHoc zapewni, że każda organizacja zarządzająca krytycznymi zdarzeniami za pomocą Microsoft Teams będzie mogła kontaktować się, ostrzegać i rozliczać się ze wszystkimi w organizacji bezpośrednio za pośrednictwem platformy Microsoft Teams w przypadku wystąpienia incydentu bezpieczeństwa.

Zachowaj ciągłość działania - wybierz BlackBerry AtHoc

BlackBerry AtHoc zostało już wdrożone w wielu branżach: administracji publicznej, branży finansowej, przedsiębiorstwach produkcyjnych czy jednostkach opieki zdrowotnej. Rozwiązanie BlackBerry AtHoc zapewnia ochronę przed szeregiem zagrożeń, od wyłączenia/uszkodzenia naszych usług po klęski żywiołowe i wypadki. AtHoc pomaga złagodzić zakłócenia operacyjne w przypadku wystąpienia incydentu i zapewnia użytkownikom wgląd w status pracowników i zasobów, tak aby zapewnić ciągłość krytycznym operacjom biznesowym.

W dużej globalnej organizacji czas jest najważniejszy – uważa David Wiseman, wiceprezes ds. Bezpiecznej komunikacji w BlackBerry. Dzięki BlackBerry AtHoc menedżerowie reagowania na incydenty mogą publikować dowolną liczbę alertów i aktualizacji na dowolnym urządzeniu. Ta nowa możliwość zarządzania procesem reagowania na incydenty za pośrednictwem aplikacji Teams usprawni komunikację i zapewni lepszy wgląd w postęp odtwarzania rozwijającego się zdarzenia. To dla nas doskonała okazja, aby rozszerzyć naszą działalność i zapewnić niezbędne wsparcie tym, którzy już korzystają z platformy Teams.

integracja z microsoft teams

Wykorzystaj BlackBerry AtHoc i Microsoft Teams do szybkiej komunikacji

Microsoft Teams tworzy struktury organizacyjne, które można wykorzystać do szybkiego kontaktu z określonymi użytkownikami lub grupami za pośrednictwem BlackBerry AtHoc. Zapewniając ujednoliconą i kompleksową komunikację, zespoły reagowania na incydenty mogą szybko i bezpiecznie powiadomić właściwe osoby o zdarzeniu i ustanowić dialog, który zapewni wszystkim zainteresowanym informacje bez konieczności opuszczania aplikacji Microsoft Teams.

Integracje BlackBerry AtHoc z Microsoft Teams są ważne dla naszych wspólnych klientów – stwierdził Mike Ammerlaan, dyrektor Microsoft 365 Ecosystem Marketing w Microsoft. Zapewnienie ciągłości biznesowej jest priorytetem, a ta integracja dostarcza ulepszone narzędzie do ciągłej, bezpiecznej komunikacji – dodaje.

Zobacz również:

Cylance-optics-follina2
BlackBerry
Rafał Pezowicz

BlackBerry zapobiega Follinie

CylanceOPTICS rozpoznaje i usuwa zagrożenia na urządzeniu, używając sztucznej inteligencji (AI)

fortigate agregacja linków solucja
Fortigate
VIDA

FortiGate: agregacja linków

Funkcjonalność ta pozwala nam na powiązanie ze sobą dwóch lub więcej interfejsów w celu utworzenia łącza zagregowanego.

BlackBerry AtHoc integruje się z Microsoft Teams