fbpx

BlackBerry nagrodzony oceną AAA w teście SE Labs

W testach SE Labs rozwiązania BlackBerry nie mają sobie równych

SE Labs sprawdziło skuteczność CylancePROTECT i CylanceOPTICS w ramach testu Breach Response. Rozwiązania marki zostały poddane atakom hakerskim zaprojektowanym w celu złamania zabezpieczeń systemów i penetracji sieci docelowych. Ataki, które przygotowano w ramach testu opierają się dokładnie na tych samych technikach, którymi cyberprzestępcy posługują się do włamywania do systemów i sieci w świecie rzeczywistym.

Testerzy podczas testów zachowywali się tak jak prawdziwi napastnicy, wykorzystywali różne narzędzia, techniki i wektory ataków. Jednak duet CylancePROTECT i CylanceOPTICS odparł wszystkie próby ataku, połączenie rozwiązań EPP i EDR było w stanie zapewnić pełną ochronę, przy zerowym wyniku fałszywie pozytywnych alertów i doskonałej wydajności. Złamanie zabezpieczeń BlackBerry okazało się niemożliwe, stąd marka została wyróżniona najwyższą oceną AAA. 

Dlaczego warto wziąć pod uwagę wyniki testów SE Labs?

SE Labs to prywatna, niezależna firma, która ocenia i testuje produkty i usługi bezpieczeństwa. Ich testy są rygorystyczne i wymagające, obejmują 40 różnych ataków z czterech różnych grup APT. SE Labs w pełni replikuje techniki atakujących, dlatego ich testy cieszą się szacunkiem wśród wielu ekspertów i klientów. Misją SE Labs jest ocenić, które produkty z zakresu cyberbezpieczeństwa są najlepsze dla klientów i ich konkretnych potrzeb. 

Zdaniem Simona Edwardsa, dyrektora generalnego SE Labs, CylancePROTECT i Optics spisały się znakomicie, zapewniając pełne wykrywanie i ochronę przed wszystkimi atakami, jednocześnie umożliwiając działanie wszystkim legalnym aplikacjom. To wyjątkowy wynik w wymagającym teście

BlackBerry AAA

Zyskaj pełną ochronę, skuteczną detekcję i zapomnij o fałszywych alarmach

W rygorystycznych testach SE Labs CylancePROTECT i CylanceOPTICS zapewniły 100% prewencję, 100% wykrywanie zagrożeń i zero fałszywych alarmów. Połączenie rozwiązań do ochrony punktów końcowych (EPP) oraz wykrywania i reagowania w punktach końcowych (EDR) daje gwarancję ochrony przed nawet najbardziej zaawansowanymi atakami. Tylko duet antywirusa nowej generacji i systemu EDR będzie w pełni zabezpieczać naszą sieć. 

Testy SE Labs potwierdziły to, co mogliśmy zauważyć w przypadku ostatnich ataków ransomware, takich jak DarkSide, Conti i REvil. Rozwiązania BlackBerry oparte na sztucznej inteligencji niezwykle skutecznie wykrywają i zapobiegają nawet dotychczas nieznanym atakom w czasie rzeczywistym. A strategia skupiająca się na prewencji, wczesnym wykrywaniu zagrożeń i automatycznej reakcji uniemożliwia atakującym wyrządzenie jakichkolwiek szkód obranej za cel organizacji. 

Chroń swoją sieć przed wszystkimi zagrożeniami

Obawiasz się zaszyfrowania danych? A może sen z powiek spędza Ci perspektywa kradzieży bezcennych, firmowych informacji? Złamanie zabezpieczeń oferowanych przez tradycyjne rozwiązania dla coraz lepiej zorganizowanych gangów hakerów nie stanowi żadnego wyzwania. 

Zgodnie z raportem SE Labs produkty BlackBerry wykryły i w pełni chroniły przed wszystkimi zagrożeniami. W każdym przypadku zagrożenia nie były w stanie wyjść poza najwcześniejsze etapy łańcucha ataków. Gdy tylko systemy docelowe były narażone na zagrożenia, ataki były natychmiast wykrywane i blokowane. Co uniemożliwiło im to spowodowanie jakichkolwiek szkód.

Chcesz dowiedzieć się więcej o CylancePROTECT i CylanceOPTICS? Zapraszamy na webinar, podczas którego nasz inżynier prezentuje możliwości innowacyjnego systemu EDR i antywirusa nowej generacji. 

BlackBerry nagrodzony oceną AAA w teście SE Labs