Case Study: KYOCERA
Co przesądziło, że japoński gigant na rynku drukarek zdecydował się na rozwiązania BlackBerry?
Chroń swoją firmę
Uniknij kosztów i długoterminowych skutków cyberataku, dzięki funkcji zapobiegania incydentom bezpieczeństwa opartej na AI.
Zyskaj pełen obraz zagrożeń
Poznaj powierzchnię ataku w całym swoim środowisku i wyeliminuj potencjalne słabości swojej sieci.
Wyeliminuj hałas
Skutecznie zapobiegaj atakom i popraw wydajność swojego zespołu eliminując fałszywe alerty.
CylanceOPTICS to pionierskie rozwiązanie EDR (Endpoint Detection & Response), które wykorzystuje sztuczną inteligencję (AI) do zapobiegania incydentom na urządzeniach końcowych. EDR zwiększa możliwości wykrycia trudnych do odnalezienia zagrożeń, bez konieczności zaangażowania wyspecjalizowanych zespołów bezpieczeństwa IT. Skrócony do minimum czas na przeprowadzenie dokładnej analizy źródła ataku, automatyzacja i uczenie maszynowe pozwalają małym i dużym organizacjom na zapewnienie poziomu bezpieczeństwa dotychczas dostępnego jedynie dla największych organizacji.
Złośliwe oprogramowanie jest stale udoskonalane przez cyberprzestępców i w prosty sposób może ominąć stworzone w tradycyjnym systemie reguły poprzez szybką mutację kodu lub użycie ogólnodostępnych w sieci narzędzi, np. poprzez usługę ransomware as a service (RaaS).
Takie innowacyjne podejście do systemu EDR posiada oczywistą przewagę nad tworzonymi przez człowieka regułami. Co więcej, tradycyjne podejście wymaga wielu zasobów ludzkich, czasu i tworzenia coraz to bardziej skomplikowanych reguł.
Dostarcza samodzielny, zautomatyzowany moduł wykrywania zagrożeń wykorzystujący uczenie maszynowe w celu wykrycia zagrożeń, które byłyby trudne do wykrycia poprzez statyczne reguły analizy zachowania.
Zapewnia natychmiastową detekcję i reakcję na incydenty, dzięki analizie danych i lokalnemu przechowywaniu na endpoincie, bez konieczności ciągłych aktualizacji.
Może być zainstalowany na każdym endpoincie w ciągu kilku minut, bez konieczności wykorzystania dodatkowego sprzętu, czy też ciągłego i kosztownego przesyłania danych.
Produkty służące prewencji bazujące na sygnaturach nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa w czasach, gdzie metody ataku zmieniają się niezwykle szybko. Ponadto zespoły bezpieczeństwa były
dotychczas obarczone żmudnym szukaniem rzeczywistych zagrożeń wśród niekończących się alarmów. W takiej sytuacji odszukanie krytycznych incydentów bezpieczeństwa jest niemal niemożliwe i pozostawia atakującym otwarte drzwi do naszej organizacji.
Tylko odpowiedni zestaw rozwiązań może znacząco ograniczyć liczbę alertów generowanych z systemów bezpieczeństwa, obniżając frustrację i obciążenie działów IT z niekończących się alarmów prowadzących donikąd. Jest to możliwe z CylancePROTECT, który skutecznie zapobiega malware, niebezpiecznym skryptom, aplikacjom i atakom bezplikowym, a CylanceOPTICS przy wsparciu AI zapewnia funkcje EDR wymagane do zapewnienia bezpieczeństwa danych organizacji.
Zespół reakcji na incydenty może zrozumieć występujące nieprawidłowości, które pojawiły się przed i po wystąpieniu incydentu. To skutkuje:
Co przesądziło, że japoński gigant na rynku drukarek zdecydował się na rozwiązania BlackBerry?
Instytucje finansowe coraz częściej padają ofiarami ataków. Rozwiązaniem jest wdrożenie antywirusa nowej generacji. Sprawdź, jak przebiegało wdrożenie CylancePROTECT w banku spółdzielczym.
W jaki sposób przebiegało wdrożenie CylancePROTECT w jednej z polskich firm? Dowiesz się z pierwszego polskiego case’a, gdzie relacjonujemy wdrożenie tego innowacyjnego rozwiązania.
Antywirus jak w banku. Jaki antywirus wybrać dla instytucji finansowej? Czym CylancePROTECT przekonał chorwacki bank HBOR?
Zainteresowany?
Nie zostawiaj pytań bez odpowiedzi.
Zyskaj wsparcie IT, które robi różnicę!
Dane kontaktowe:
Najważniejsze strony
@2024 VIDA Wszystkie prawa zastrzeżone