fbpx
F-Secure

Poznaj wyrafinowane rozwiązania zabezpieczające, które łączą zaawansowaną technologię z wiedzą ekspertów

Rozwiązania f-Secure zabezpieczą twoją firmę przed zaawansowanymi cyberatakami

f-secure usługi

F-Secure od 30 lat chroni swoimi innowacyjnymi produktami dziesiątki tysięcy firm i miliony ludzi. Podnieś poziom zabezpieczeń swojej firmy, wykrywaj i reaguj na cyberataki automatycznie!

Antywirus to nie tylko ochrona przed złośliwym oprogramowaniem. Wybierz wielowarstwową ochronę,
dobraną do potrzeb Twojej organizacji.
Kompleksowa ochrona dla firmowych komputerów, urządzeń mobilnych i serwerów. Teraz także w wersji Premium.
Skanowanie i zarządzanie krytycznymi podatnościami w jednym rozwiązaniu. Uszczelnij swoje zabezpieczenia, pozbądź się groźnych luk ze skanerem F-Secure.
Nowoczesne rozwiązanie EDR zautomatyzuje wykrywanie i reagowanie na zagrożenia w Twojej firmie! Szybka identyfikacja ataków skutecznie ochroni Twoje wrażliwe dane.
Już nie musisz inwestować w kosztowny SOC. F-Secure RDS zatrzyma nawet najbardziej zaawansowane cyberataki przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku.
Chroń urządzenia mobilne w swojej firmie. Szyfrowana komunikacja, bezpieczne przeglądanie Internetu i poczty zabezpieczy Cię przed złośliwym oprogramowaniem i wyciekiem danych.
Odpieraj ukierunkowane ataki w czasie rzeczywistym. Rozwiązanie łączy zaawansowaną technologię i najlepszych ludzi w branży. Zwiększ możliwość detekcji i reakcji już dziś!

F-Secure Bussines suite

f-secure psb

Rozbudowana ochrona antywirusowa dla organizacji każdej wielkości

Współczesne oprogramowanie antywirusowe musi zapewniać ciągłą ochronę Twojej firmie, takim rozwiązaniem jest antywirus F-Secure Business Suite, który łączy specjalistyczną wiedzę i zaawansowane technologie z lokalną kontrolą. F-Secure Business Suite to coś więcej niż zwykły antywirus, to kompletny pakiet zabezpieczający, który będzie chronić Twoją firmę od serwera poczty elektronicznej po pliki znajdujące się na endpointach.
Postaw na wielowarstwową ochronę.
F-Secure Business Suite to najwyższy poziom ochrony
przed znanymi lukami i nowymi zagrożeniami. Jego zaawansowane funkcje administracyjne i automatyzacja codziennych zadań zapewniają pełną kontrolę nad bezpieczeństwem Twojej firmy i oszczędzają cenny czas działu IT.
F-Secure oferuje dwa pakiety dostosowane do potrzeb Twojej organizacji: F-Secure Business Suite Standard i F-Secure Business Suite Premium. Funkcje Premium to m.in. patch management, dataguard, kontrola aplikacji i połączenia. Poszczególne produkty możesz nabyć także oddzielnie. Nie przepłacaj. Skontaktuj się z nami, a dobierzemy odpowiednie funkcje, które zapewnią kompleksową ochronę Twojej firmie.

F-Secure Elements Endpoint Protection

f-secure psb

Pakiet zabezpieczający F-Secure Elements Endpoint Protection to skuteczna ochrona serwerów, komputerów i urządzeń mobilnych

Twoi pracownicy korzystają z różnych systemów operacyjnych? Wybierz F-Secure Elements Endpoint Protection (dawniej F-Secure PSB), który chroni komputery z systemem Windows i macOS, urządzenia mobilne z systemami Android i iOS, a także różne platformy serwerowe.
F-Secure Elements Endpoint Protection (dawniej F-Secure PSB) to najbardziej kompleksowy pakiet ochrony dostępny na rynku! Twoje endpointy będą chronione przed atakami ransomware i kradzieżą danych. Całym systemem będziesz sprawnie zarządzać z poziomu jednej chmurowej konsoli. F-Secure Elements Endpoint Protection to nie tylko łatwe zarządzanie, ale i szybkie wdrożenie. A to wszystko w bardzo przystępnej cenie. Produkt jest także dostępny w wersji Premium.
Proaktywna ochrona F-Secure Elements Endpoint Protection zabezpieczy Twoją firmę przed złośliwym oprogramowaniem i ukierunkowanymi atakami. Automatyczne aktualizacje zaoszczędzą czas Twojego działu IT, a dla zwykłych użytkowników będzie on praktycznie niewidoczny, gdyż ma niewielki wpływ na wydajność urządzeń.

F-Secure Elements Vulnerability Management (dawniej F-Secure RADAR)

f-secure radar

F-Secure Elements Vulnerability Management
(dawniej F-Secure RADAR) to zarządzanie podatnościami i minimalizowanie powierzchni ataku

Potrzebujesz skutecznej ochrony na styku sieci? F-Secure Elements Vulnerability Management to szybka i prosta platforma, która służy do skanowania i zarządzania podatnościami. Cyberprzestępcy wystarczy tylko jedna luka w zabezpieczeniach, aby przeprowadzić atak zagrażający Twojej firmie.
Skaner podatności Potrzebujesz skutecznej ochrony na styku sieci?
F-Secure Elements Vulnerability Management (dawniej F-Secure RADAR)
to szybka i prosta platforma, która służy do skanowania i zarządzania podatnościami. Cyberprzestępcy wystarczy tylko jedna luka w zabezpieczeniach, aby przeprowadzić atak zagrażający Twojej firmie.identyfikuje i mapuje zagrożenia. Dzięki ciągłej obserwacji sieci Vulnerability Management określa, gdzie znajdują się zasoby organizacji podatne na atak. Wszystkie słabe punkty swojej sieci znajdziesz w czytelnym raporcie, który pozwoli Ci zredukować ryzyko włamania lub wycieku danych.
Niezałatana luka w Twoich zabezpieczeniach to otwarte drzwi dla cyberprzestępcy. Tylko z F-Secure Vulnerability Management wykryjesz krytyczne podatności dla Twojej firmy znajdujące się w oprogramowaniu, sprzęcie, firmware i sieci. Nie czekaj aż cyberprzestępcy wykorzystają lukę w Twojej sieci i spowodują kosztowny kryzys. Sprawnie zarządzaj lukami w zabezpieczeniach i obniż koszty potencjalnego naruszenia bezpieczeństwa.
zarządzanie podatności

F-Secure Elements Endpoint Detection and Response

Automatyczne wykrywanie zagrożeń powstrzyma ataki na Twoją firmę

F-Secure Elements Endpoint Detection and Response to rozwiązanie typu EDR, które służy do detekcji i reakcji na zagrożenia mogące pojawić się na firmowych endpointach. EDR od F-Secure zapewni Twojej firmie kontekstowy wgląd w bezpieczeństwo, a dzięki automatycznemu wykrywaniu zagrożeń Twój zespół IT będzie błyskawicznie reagować nawet na ukierunkowane ataki.
Szybka reakcja na incydenty jest możliwa dzięki lekkim czujnikom, które monitorują zachowania poszczególnych użytkowników i przekazują te dane do chmury F-Secure, gdzie za pomocą analizy zachowań są identyfikowane podejrzane działania i potencjalne cyberataki. Narażone endpointy są automatycznie izolowane, a zagrożenie szybko eliminowane.

Jeśli Twój zespół IT nie specjalizuje się w usuwaniu zagrożeń, możesz zlecić opiekę w tym zakresie jednemu z partnerów F-Secure, a szczególnie trudne przypadki możesz przekazać bezpośrednio specjalistom z F-Secure. Stojący za F-Secure Elements Endpoint Detection and Response ludzie mają ogromny wpływ na jego skuteczność, dlatego nie wahaj się powierzyć bezpieczeństwa swojej firmy ekspertom z F-Secure.

F-Secure Elements Mobile Protection (dawniej Freedome For Business)

mobile protecion

Prosty sposób na bezpieczne urządzenia mobilne w Twojej firmie

Zapewnienie bezpieczeństwa coraz liczniejszej flocie urządzeń mobilnych to nie lada wyzwanie. Smartfony i tablety z dostępem do firmowych danych są szczególnie podatne na naruszenie bezpieczeństwa danych. Potrzebujesz rozwiązania, które doskonale sprawdzi się na urządzeniach z systemem Android i iOS? Wybierz F-Secure Elements Mobile Protection (dawniej Freedome For Business).
Przejmij kontrolę nad swoim smartfonem z F-Secure Elements Mobile Protection. Chroń firmowe urządzenia mobilne przed ransomware i złośliwym oprogramowaniem w nieodczuwalny sposób dla procesora. Możesz być pewien, że Twoi pracownicy pokochają intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs, który nie będzie utrudniał im pracy.
F-Secure Elements Mobile Protection (dawniej Freedome For Business) zapewnia szyfrowaną komunikację, bezpieczne przeglądanie internetu i służbowej poczty. Pakiet F-Secure chroni urządzenia mobilne nie tylko przed złośliwym oprogramowaniem, ale także przed kradzieżą i wyciekiem danych. Pomimo szeregu funkcjonalności (VPN, ochrona aplikacji, zdalne czyszczenie danych) Mobile Protection ma minimalny wpływ na wydajność urządzenia i czas pracy baterii.
Mobile Protecion
mobile protection

F-Secure Rapid Detection & Response Service

Błyskawiczna reakcja na cyberataki. F-Secure RDS to zarządzana usługa detekcji, która wykrywa najbardziej uzdolnionych napastników

Usługa F-Secure Rapid Detection & Response Service z powodzeniem zastąpi kosztowne Security Operations Center (SOC) w Twojej firmie. To rozwiązanie wykrywa nawet najbardziej zaawansowane cyberataki. Skuteczność F-Secure RDS to połączenie dwóch innowacyjnych metod.
Pierwsza z nich to umieszczone w infrastrukturze specjalne czujniki, które monitorują sieć i wykrywają podejrzane aktywności, które mogą stanowić potencjalny atak.

Następnie wszystkie te informacje są przekazywane do chmury F-Secure (druga metoda), gdzie są dokładnie analizowane pod kątem wystąpienia anomalii, które mogłyby świadczyć o realnym zagrożeniu.

Ponadto usługa wykorzystuje analitykę behawioralną, analitykę Big Data i analitykę reputacyjną, tak aby wykluczyć ewentualne pomyłki i wykryć nawet najbardziej zakamuflowane działania cyberprzestępców.

Internet nigdy nie zasypia, jednak z F-Secure Rapid Detection & Response Service możesz spać spokojnie. Eksperci F-Secure będą strzec Twojej firmowej sieci przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku. Jeśli Twoja firma zostanie zaatakowana, otrzymasz o tym informację max. 30 minut od wykrycia.
F-Secure RDS może zostać zainstalowany na komputerach z systemem Windows, Linux, jak i MacOS.
Wszystkie czujniki są indywidualnie konfigurowane, tak aby były jak najlepiej dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

F-Scure Countercept - współpraca, kontekst, kontrola

Przygotuj swoją firmę na cyberatak.
Wykrywaj i reaguj na zagrożenia w czasie rzeczywistym

Cyberatak może wyrządzić Twojej firmie poważne straty finansowe i wizerunkowe, a ukierunkowane ataki na prezesa zarządu czy główną księgową stały się jedną z najskuteczniejsyzch metod zarobku cyberprzestępców.

Każdy incydent bezpieczeństwa może powodować ogromne straty dla Twojego biznesu, dlatego oferujemy rozwiązanie, które zwiększy możliwości Twojej firmy w zakresie detekcji i reakcji.
F-Secure Countercept to rozwiązanie, które łączy ludzi, procesy i technologie, po to, aby Twojej firmie zapewnić ciągłą reakcję na zagrożenia.

Przewagą F-Secure Countercept jest to, że odpiera ukierunkowane ataki w czasie rzeczywistym i może być wykorzystywana przez każdą firmę, bez względu na złożoność pozostałych zabezpieczeń.

Jak działa F-Secure Countercept? Podstawą ciągłej reakcji F-Secure Countercept są trzy elementy – współpraca, kontekst i kontrola. Już od momentu wykrycia ataku następuje pełna współpraca, tak aby było możliwe jak najszybsze podjęcie działań zarówno w Twojej firmie, jak i po stronie ekspertów z F-Secure. Błyskawiczna reakcja i sprawna komunikacja to klucz do odparcia nawet najgroźniejszych ataków.

Niemniej ważny jest kontekst. Kiedy Twoja sieć zostaje zaatakowana, musisz jak najszybciej zebrać krytyczne dane na temat incydentu. F-Secure Countercept łączy zaawansowaną, autorską technologię z jednymi z najlepszych ludzi w branży, dlatego jest tak niesamowicie skuteczny.

Ostatnim elementem jest kontrola, która jest niezbędna, aby opanować incydent. Narzędzia platformy F-Secure Countercept pozwalają zebrać dowody ataku, odnaleźć błędy w systemach i plikach zaatakowanego urządzenia, a także naprawić powstałe w wyniku ataku szkody.

Jeśli chcesz, aby najlepsi łowcy zagrożeń chronili bezcenne zasoby Twojej firmy, napisz do nas.

Bezpieczeństwo sieci

Gałczyńskiego 18
40-587 Katowice
NIP: 651-15-41-295
Tel: 32 225 99 66

email: kontakt@vida.pl

F-Secure – zaawansowana ochrona przed cyberatakami

Rozwiązania IT

Gałczyńskiego 18
40-587 Katowice
NIP: 651-15-41-295
Tel: 32 225 99 66
email: kontakt@vida.pl