fbpx

Fortinet liderem w raporcie Gartner Magic Quadrant 2020 Network Firewalls

11 wyróżnienie Fortinet przez Instytut Gartnera w obszarze Network Firewalls

Już po raz 11 firewalle nowej generacji (NGFW) FortiGate znalazły się w ćwiartce liderów w Magicznym Kwadracie Gartnera. To kolejny sukces Fortinet po tym, jak Instytut Gartnera ogłosił, że Fortinet jest liderem w zakresie rozwiązań technologii infrastruktury brzegowej (WAN Edge Infrastructure). Co wyróżnia rozwiązania Fortinet, że po raz kolejny zostały uznane przez analityków Instytutu za najlepsze w obszarze Network Firewalls?

Urządzenia FortiGate to coś więcej niż rozbudowany firewall, to wielofunkcyjne urządzenie klasy UTM, które doskonale sprawdza się jako samodzielne urządzenie zabezpieczające, jak i kolejna warstwa bezpieczeństwa w istniejącej już infrastrukturze. 

FortiGate od lat liderem w Gartner Magic Quadrant Network Firewalls

Wśród kluczowych korzyści NGFW FortiGate możemy wyróżnić:

  • wszechstronność urządzenia (FortiGate łączy funkcje antywirusowe, pracuje jako filtr spamu, stron WWW, umożliwia zarządzanie pasmem (Qos) oraz ma wpływ na kontrolę komunikatorów sieciowych i aplikacji P2P),
  • doskonały wybór zarówno dla niewielkich przedsiębiorstw, jak i korporacji,
  • obniżenie kosztów i zmniejszenie złożoności (FortiGate pracuje w charakterze kilku narzędzi),
  • wygodne zarządzanie z poziomu jednej konsoli, 
  • wysoka wydajność operacyjna.
gartner-network-firewalls-fortinet-2020

FortiGate - znajdź najlepsze wsparcie techniczne

Zespół naszych inżynierów specjalizuje się m.in. w zakresie rozwiązań NGFW, w tym Fortinet. Jeśli szukasz wsparcia technicznego w zakresie doboru, wdrożenia i obsługi FortiGate, to dobrze trafiłeś. ViDA jest Złotym Partnerem Fortinet, nasi specjaliści posiadają fachową wiedzę i praktyczne umiejętności potwierdzone certyfikatami NSE. Lata doświadczeń, dziesiątki wdrożeń i opinii zadowolonych klientów świadczą o tym, że nasi inżynierowie mają ogromne doświadczenie w dostosowywaniu urządzeń FortiGate do potrzeb klientów.

Wsparcie FortiGate - zapewnimy Ci maksymalną wydajność urządzenia!

Nasi inżynierowie nie tylko dobiorą najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy, ale zadbają o jego odpowiednie wdrożenie, które zapewni Ci niezawodność i maksymalną wydajność. Wsparcie techniczne urządzeń FortiGate, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu pozwala nam rozwiązywać wiele pozornie skomplikowanych problemów od ręki. Postaw na specjalistów w swoim fachu i wybierz najlepsze wsparcie FortiGate na rynku. Chciałbyś nauczyć się samodzielnej obsługi urządzenia? Zapisz się na warsztaty hybrydowe z naszym inżynierem.

Zapisz się na
newsletter

Zaufali nam:

Sprawdź jak ocenili nas klienci
5/5
Bezpieczeństwo sieci

Gałczyńskiego 18
40-587 Katowice
NIP: 651-15-41-295
Tel: 32 225 99 66

email: kontakt@vida.pl

Fortinet liderem w raporcie Gartner Magic Quadrant 2020 Network Firewalls

Rozwiązania IT

Gałczyńskiego 18
40-587 Katowice
NIP: 651-15-41-295
Tel: 32 225 99 66
email: kontakt@vida.pl
F-Secure
Dołącz do newslettera i otrzymaj roczną ochronę antywirusową F-Secure Internet Security. Klucz uprawnia do korzystania z rocznej, pełnej wersji oprogramowania, którą możesz zainstalować na 3 urządzeniach z systemem Windows. Wystarczy, że: