fbpx

Kolejna prestiżowa nagroda w rękach F-Secure

F-Secure już po raz 7 nagrodzony przez Instytut AV-TEST

Od 2012 r. technologia, która stoi za rozwiązaniami F-Secure SAFE i Protection Service for Business (aktualnie F-Secure Elements Endpoint Protection) została nagrodzona przez AV-TEST już siedmiokrotnie za najlepszą ochronę i najwyższą wydajność. Dotychczas żadne inne rozwiązanie nie zostało nagrodzone aż 7 razy! Skąd taka niebywała przewaga rozwiązań F-Secure? To zasługa ekspertów F-Secure, którzy robią wszystko, aby wyprzedzić cyberprzestępców. F-Secure w swoich rozwiązania skupia się na pozostaniu o kilka kroków przed oszustami, niewątpliwie prewencyjne mechanizmy zastosowane w rozwiązaniach F-Secure sprawiają, że klienci firmy mogą czuć się bezpieczni.

7 nagroda dla f-secure

Ochrona antywirusowa na najwyższym poziomie

Rozwiązania z portfolio F-Secure codziennie obsługują średnio 7 miliardów zapytań online, 6 miliardów zdarzeń behawioralnych oraz analizują miliony podejrzanych adresów URL i próbek złośliwego oprogramowania. Ciągły napływ informacji sprawia, że ​​rozwiązania F-Secure Elements Endpoint Protection (dawniej F-Secure PSB) i F-Secure SAFE są gotowe do stawienia czoła najnowszym zagrożeniom zarówno dziś, jak i jutro. Eksperci F-Secure koncentrują się na rozwijaniu środków zapobiegawczych, tak aby wdrożone rozwiązania zapobiegały obecnym, jak i przyszłym zagrożeniom. Co więcej, nagroda AV-TEST pokazuje, że najlepsza ochrona przed współczesnymi zagrożeniami nie musi odbywać się kosztem wydajności czy wymagać gigantycznego budżetu.
f-secure nagroda av-test

Prewencyjna ochrona zasobów Twojej firmy - antywirus F-Secure

Nagroda AV-TEST dowodzi, że F-Secure zapewnia zarówno użytkownikom domowym, jak i biznesowym najwyższą ochronę z zachowaniem najlepszej wydajności. Rozwiązania F-Secure są mniej obciążające dla systemu operacyjnego niż natywne zabezpieczenia systemu Windows! Czasy, kiedy pakiety bezpieczeństwa wymagały ogromnej mocy obliczeniowej, która miała zauważalny wpływ na wydajność komputera, bezpowrotnie minęły. Technologie F-Secure wykorzystują ogromne ilości informacji o zagrożeniach, wykorzystując chmurę i sztuczną inteligencję, co skutkuje szybszym i bezpieczniejszym działaniem niż tradycyjne rozwiązania antywirusowe. Rozwiązania F-Secure są idealnym rozwiązaniem zarówno dla wymagających klientów biznesowych, jak i graczy, którzy dzięki trybowi gry SAFE mogą odłożyć wszelkie operacje obciążające procesor, które mogłyby spowolnić rozgrywkę. 

F-Secure najlepsza ochrona antywirusowa według AV-TEST

Dlaczego nagroda AV-TEST jest tak prestiżowa? Instytut AV-TEST przyznaje nagrody na podstawie comiesięcznych testów ochrony systemu Windows w ciągu całego roku. Najlepsze rozwiązania antywirusowe są testowane w rzeczywistych warunkach pod kątem tego, jak chronią przed zagrożeniami, z którymi użytkownicy spotykają się najczęściej, a także ocenia się jak poszczególne produkty radzą sobie z atakami spowodowanymi lukami zero-day czy złośliwym oprogramowaniem pochodzącym z zainfekowanych witryn i wiadomości e-mail.  F-Secure otrzymał nagrodę Najlepszy produkt we wszystkich sześciu testach przeprowadzonych przez instytut w 2020 r. Rozwiązania F-Secure również zdobyły certyfikaty AV-TEST Approved za ochronę systemu macOS oraz Certified za ochronę Androida. Gratulujemy! 

f-secure nagroda
Zapisz się na
newsletter

Zaufali nam:

Sprawdź jak ocenili nas klienci

5/5
Bezpieczeństwo sieci

Gałczyńskiego 18
40-587 Katowice
NIP: 651-15-41-295
Tel: 32 225 99 66

email: kontakt@vida.pl

Rozwiązania IT

Gałczyńskiego 18
40-587 Katowice
NIP: 651-15-41-295
Tel: 32 225 99 66
email: kontakt@vida.pl