F-Secure Elements Mobile Protection (dawniej Freedome For Business)

Ochrona urządzeń mobilnych

F-Secure Elements Mobile Protection (dawniej Freedome For Business) to ochrona antywirusowa telefonów komórkowych z możliwością zdalnego zarządzania przez konsolę Protection Service for Bussiness.

Ochorna aplikacji, zdalne czyszczenie danych oraz VPN w jednym oprogramowaniu

 F-Secure Elements Mobile Protection (dawniej Freedome For Business)

1. Zarządzanie bezpieczeństwem w obrębie floty urządzeń – dajemy Ci narzędzie, za pomocą którego będziesz mógł skutecznie monitorować wszelki ruch sieciowy w obrębie Twoich urządzeń mobilnych. Co więcej, będziesz mógł wymuszać określone działania proaktywne, poprawiające bezpieczeństwo Twoje i Twoich użytkowników!

2. VPN! Od teraz nie musisz się obawiać, że ktoś podsłucha ruch sieciowy w obrębie Twoich urządzeń. Wręcz przeciwnie – dzięki F-Secure Elements Mobile Protection (dawniej Freedome For Business) będziesz mógł działać jak w oparciu o serwer VPN. Oznacza to, że skutecznie zaszyfrujesz wszystkie przesyłane dane i co więcej – nawet nie odczujesz tego na swoim urządzeniu.

3. Ochrona aplikacji i danych – F-Secure Elements Mobile Protection (dawniej Freedome For Business) zabezpieczy Twoje urządzenia przed wszystkimi zagrożeniami, które mogłyby wpływać na utratę danych. Mamy tu na myśli zagrożenia typu ransomware, przed którymi jeszcze kilkanaście miesięcy temu nikt tak naprawdę nie potrafił się obronić. My opanowaliśmy tę sztukę. Nikt nie zaszyfruje już Twoich danych. Chyba, że zrobisz to sam, za pomocą naszej usługi.

4. Zabezpieczysz swoje urządzenia w trybie rzeczywistym. Jeśli Twoi pracownicy korzystają z przeglądarki internetowej w smartfonie, to wystawiają się na bardzo duże ryzyko. Oczywiście nie mamy tu na myśli zagrożeń, które znajdują się na niebezpiecznych lub podejrzanych stronach. Przed nimi jest w stanie obronić się rozsądny pracownik… My dostarczamy system, który skutecznie zabezpieczy Twoje urządzenia podczas przeglądania treści na stronach internetowych. I to w czasie rzeczywistym!

5. Wydłużysz czas pracy swoich urządzeń. Jeśli masz pod swoją kontrolą kilka bądź kilkanaście smartfonów sam dobrze wiesz, jak dużym wyzwaniem jest utrzymanie ich w pełnej gotowości. Dzięki F-Secure Elements Mobile Protection (dawniej Freedome For Business) nie tylko ochronisz te urządzenia, ale też wydłużysz ich czas pracy na baterii. Zdajemy sobie sprawę, że jest to gra warta świeczki.

6. Miej wszystko pod kontrolą. W naszym systemie wdrożeniowym stosujemy unikalne oprogramowanie, które pozwoli Ci łatwo zarządzać wszystkimi Twoimi urządzeniami. W tym celu wykorzystujemy nasze autorskie aplikacje, jak również narzędzia stworzone przez sprawdzone firmy trzecie. Co ważne – z wszystkich aplikacji będziesz mógł korzystać w oparciu o technologię chmury. Koniec z serwerami i wadliwie działającym softem.

7. Usprawnij Androida! Nietrudno się domyślić, że system Android (podobnie zresztą jak każdy inny system mobilny), jest bardzo podatny na ataki. Nie da się stworzyć mobilnego systemu operacyjnego, który nie będzie zawierał żadnych dziur. Dlatego dajemy Ci narzędzie, które skutecznie będzie wychwytywać wszystkie „nieszczelności” w Twoim „zielonym robocie”. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, wszystkie te luki będziesz skutecznie uszczelniał.

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Rozumiemy, że wybór oprogramowania zabezpieczającego urządzenia mobilne nie jest taki prosty. Dlatego dajemy Ci możliwość skorzystania z naszego narzędzia za darmo. Będziesz mógł korzystać z niego przez określony czas, nie płacąc za niego ani grosza. Co więcej, wybierając opcję testowania, w żadnym wypadku nie wiążesz się z nami. Dlatego wypróbuj dostarczane przez nas rozwiązania. To nic nie kosztuje!

Podsumowując,  F-Secure Elements Mobile Protection (dawniej Freedome For Business) to najlepsze rozwiązanie zabezpieczające, które ochroni wszystkie Twoje urządzenia mobilne. Mobilność, szybkość i skuteczność działania to podstawowe aspekty, według których działa nasze narzędzie.

Sebastian Witkowski
Sebastian Witkowski
Komentarz specjalisty:
Freedome for Business to bezpieczeństwo w trakcie przeglądania internetu, korzystania z bankowości elektronicznej czy też aplikacji za pomocą urządzeń przenośnych, które działa niezawodnie zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z konsolą zarządzającą.
Bezpieczeństwo sieci

Gałczyńskiego 18
40-587 Katowice
NIP: 651-15-41-295
Tel: 32 225 99 66

email: kontakt@vida.pl

F-Secure Freedome For Business

Rozwiązania IT

Gałczyńskiego 18
40-587 Katowice
NIP: 651-15-41-295
Tel: 32 225 99 66
email: kontakt@vida.pl
f-secure psb
f-secure radar
mobile protecion