fbpx

VIDA - od 20 lat specjalizujemy się w cyberbezpieczeństwie

Pomożemy Ci wybrać najlepsze zabezpieczenia dla Twojej firmy

VIDA - doświadczony zespół specjalistów, który zwiększy poziom bezpieczeństwa Twojej firmy

Mówiąc, że ktoś szuka dziury w całym, mamy na myśli postawę osoby, która narzeka, demobilizuje i złośliwie doszukuje się wad, uchybień tam, gdzie ich nie ma. Jednak sieć w większości składa się z dziur, a profesjonaliści szukają ich po to, aby je w porę załatano.

Szukasz firmy, która kompleksowo zabezpieczy Twoją sieć, zanim luki zostaną bezwzględnie wykorzystane przez cyberprzestępców?
Postaw na doświadczenie i innowacje. 

VIDA od 20 lat dostarcza klientom najwyższej klasy rozwiązania w obszarze cyberbezpieczeństwa. Naszym klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, autorskie szkolenia i nieograniczone wsparcie techniczne.  

Naszym atutem jest silny i dojrzały dział techniczny. Możesz mieć pewność, że stworzona przez naszych inżynierów architektura zabezpieczeń pozwoli Ci bezpiecznie i efektywnie korzystać z Twojej firmowej sieci.

Do grona naszych klientów należą firmy z sektora MSP, korporacje, jednostki administracji publicznej, a także szkoły i uczelnie. 

Sprawdź, jak możemy zabezpieczyć Twoją firmową sieć. Napisz do nas.
Aktualności
VIDA

Mikołajki w VIDA

Mikołaj zapukał także do naszych drzwi. Wspólnie przygotowane prezenty przyniosły dużo uśmiechu.

Aktualności
VIDA

10 lat w VIDA

Ostatnio świętowaliśmy przeprowadzkę do nowego biura i 10 lat w VIDA Łukasza i Damiana. Zobacz, jak celebrowaliśmy ten magiczny wieczór.

Usługi IT w praktyce, czyli nasze wdrożenia w formie Case Studies

Naszą misją jest zapewnienie rozwiązań, które zabezpieczą i usprawnią codzienną pracę naszych klientów. Dowiedz się jak dopasowujemy rozwiązania do infrastruktury klientów, aby zapewnić im bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Zapoznaj się z naszymi wdrożeniami, które przeprowadziliśmy u firm z różnych branż (finansowej, bankowej, wydawniczej, przemysłowej), dzięki nim dowiesz się jakie rozwiązania możesz zastosować w swoim biznesie.

Nasze case studies to rzeczywiste przykłady realizowanych przez nas działań na rzecz naszych klientów. Każdy case to dokładna analiza potrzeb, szczegółowy opis poszczególnych etapów wdrożenia oraz efektów naszych działań.

Kompleksowe podejście do systemu bezpieczeństwa w firmie jest niezbędne dla jej poprawnego funkcjonowania, zobacz jak przed zagrożeniami możemy zabezpieczyć Twoją firmę.

polskie-case-study
Case Study
Aleksandra Olczyk

Case Study: PWR

W jaki sposób przebiegało wdrożenie CylancePROTECT w jednej z polskich firm? Dowiesz się z pierwszego polskiego case’a, gdzie relacjonujemy wdrożenie tego innowacyjnego rozwiązania.

Bank Spółdzielczy w Pszczynie Antywirus
Case Study
Sebastian Makowski

Case Study: Pszczyński Bank Spółdzielczy

Instytucje finansowe coraz częściej padają ofiarami ataków. Rozwiązaniem jest wdrożenie antywirusa nowej generacji. Sprawdź, jak przebiegało wdrożenie CylancePROTECT w banku spółdzielczym.

Case Study
Rafał Pezowicz

Fortinet Case Study

Jak przebiegła modernizacja sieci w Europejskim Centrum Solidarności (ECS)? Dowiedz się, dlaczego klient wybrał rozwiązanie marki Fortinet?

O firmie