fbpx

Konkurs – RADAR bezpieczeństwa

Weź udział w konkursie RADAR bezpieczeństwa i wygraj przeprowadzanie przeglądu podatności Twojej sieci przez inżynierów ViDA o wartości 5 tys. zł. Wystarczy, że odpowiesz na jedno pytanie Jakim zagrożeniom zapobiega F-Secure RADAR? Znasz odpowiedź? Na Twoje zgłoszenie czekamy do 31.03.2020 r. Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu znajduje się
pod adresem:
F-Secure radar
oprogramowanie antywirusowego F-Secure
Poza główną nagrodą na uczestników konkursu czeka 10 rocznych licencji oprogramowania antywirusowego marki F-Secure.
Nie wahaj się i weź udział już dziś.

Poprzednia edycja konkursu F-Secure RADAR bezpieczeństwa

W ubiegłorocznym konkursie F-Secure RADAR bezpieczeństwa laureatem głównej nagrody został Pan Sławomir Pawłowski z firmy SITS.
Jak zwycięzca ocenił mapowanie podatności za pomocą F-Secure RADAR w swojej firmie?

A nasz inżynier Daniel Winiarski opowiada, jak odkrycie i zlikwidowanie luk w firmowej sieci wpływa na bezpieczeństwo organizacji:

Przeprowadzenie audytu pozwoliło klientowi w obiektywny sposób określić realną liczbę podatności występujących w posiadanej infrastrukturze informatycznej. Klient w sposób szczególny docenił przejrzystość interfejsu webowego narzędzia F-Secure RADAR, który w kilku prostych krokach pozwala na przeprowadzenie podstawowych operacji związanych z wyszukiwaniem podatności, jak również bezagentową architekturę rozwiązania, umożliwiającą bezinwazyjne przeprowadzenie skanowania środowiska IT. Dodatkowym atutem okazała się możliwość zarządzania odnalezionymi podatnościami bez konieczności używania narzędzi firm trzecich z uwagi na wbudowany system ticketowania oraz możliwość generowania raportów dotyczących znalezionych luk o zróżnicowanym poziomie szczegółowości.

Daniel Winiarski
ViDA

Skanowanie podatności przy użyciu narzędzia F-Secure RADAR pozwoliło nam na szybkie i jednoznaczne zidentyfikowanie potencjalnych zagrożeń. Ponadto przygotowane w formie graficznej raporty ułatwiły przedstawienie informacji o stanie bezpieczeństwa naszej infrastruktury informatycznej zarządowi firmy.

Sławomir Pawłowski
SITS
Bezpieczeństwo sieci

Gałczyńskiego 18
40-587 Katowice
NIP: 651-15-41-295
Tel: 32 225 99 66

email: kontakt@vida.pl

Zapytaj o produkt

Rozwiązania IT

Gałczyńskiego 18
40-587 Katowice
NIP: 651-15-41-295
Tel: 32 225 99 66
email: kontakt@vida.pl