Nieograniczone
wsparcie to Twój
dodatkowy czas

Dedykowane wsparcie
Damian Mikos

Specjalista ds. bezpieczeństwa

E-mail: d.mikos@vida.pl
Tel: 664 157 013

Aleksandra Olczyk

Specjalista ds. bezpieczeństwa

E-mail: a.olczyk@vida.pl
Tel: 606 707 948 

Rafał Pezowicz

Specjalista ds. bezpieczeństwa

E-mail: r.pezowicz@vida.pl
Tel: 664 157 012

Sebastian Makowski

Key Account Manager

E-mail: s.makowski@vida.pl
Tel
: 664 157 015
Tymoteusz Foryś

Key Account Manager

E-mail: t.forys@vida.pl
Tel: 608 559 550

Łukasz Siwek

Key Account Manager

E-mail: l.siwek@vida.pl
Tel
: 728 304 114
SERWIS
Łukasz Kucharski

Kierownik Działu Technicznego

E-mail: l.kucharski@vida.pl
Tel: 664 157 016

Mateusz Ślązok

Inżynier

E-mail: m.slazok@vida.pl
Tel: 728 352 166

Daniel Winiarski

Inżynier

E-mail: d.winiarski@vida.pl
Tel: 608 607 948

Księgowość i logistyka
Agnieszka Ciszewska

Specjalista ds. logistyki i księgowości

E-mail: logistyka@vida.pl
Tel: 664 157 021

Biuro obsługi klienta
Sebastian Witkowski

Kierownik działu obsługi klienta

E-mail: s.witkowski@vida.pl
Tel: 728 352 417

Magdalena Wiktor

Specjalista ds. obsługi klienta

E-mail: m.wiktor@vida.pl
Tel: 609 552 885

Marketing
Ewelina Kozak

Specjalista ds. marketingu

E-mail: p.bereza@vida.pl
Tel: 509 052 785

Paweł Bereza

Administrator strony www

E-mail: p.bereza@vida.pl
Tel: 609 662 884

Zarząd
Andrzej Tarasek

Dyrektor

E-mail: a.tarasek@vida.pl

Łukasz Olczyk

Dyrektor Handlowy 

E-mail: l.olczyk@vida.pl

ViDA ANDRZEJ TARASEK
Teatralna 8/13
40-003 Katowice
NIP: 651-15-41-295
Tel: 32 252 13 10
email: kontakt@vida.pl
Formularz kontakowy

Jeśli nasz kontakt mailowy nie jest wystarczający to zapraszamy do skorzystania z naszego formularza. Wiadomość trafi na naszą skrzynkę: kontakt@vida.pl