10 lat w ViDA

Biuro to miejsce, w którym spotykamy się niemal codziennie. To właśnie tutaj opracowujemy najlepsze rozwiązania, które zapewnią najwyższy poziom bezpieczeństwa naszym klientom. 

Po wielu pracowitych dniach i zarwanych nocach w sierpniu przeprowadziliśmy się do nowej siedziby. Po rozpakowaniu rzeczy, przy aromatycznej kawie, w komfortowych wnętrzach błyskawicznie rozpoczęliśmy realizację nowych zadań.  

Gdy pierwsze emocje już opadły, postanowiliśmy zorganizować parapetówkę z prawdziwego zdarzenia. 

To był magiczny wieczór. Iluzjonista Dawid Wilczyński sprawił, że nawet nasi twardo stąpający inżynierowie dali się ponieść magii. W ten jeden wieczór mogliśmy podziwiać iluzję z bliska. 

Jednak nowa siedziba nie była jedynym powodem do świętowania! 

Wspólnie celebrowaliśmy 10 lat pracy w ViDA naszego Dyrektora Działu Technicznego Łukasza Kucharskiego i specjalisty ds. bezpieczeństwa Damiana Mikosa. Rozpiera nas duma i radość, że nasz zespół składa się z tak doświadczonych i długoletnich pracowników. Praca w dziedzinie cyberbezpieczeństwa to nieustająca walka, ciągłe wyzwania, ale i ogromna satysfakcja. W końcu w każdej pracy jest tyle magii ile sami jej dostrzegamy.  

Zapisz się na
newsletter

Zaufali nam:

Sprawdź jak ocenili nas klienci

5/5
Bezpieczeństwo sieci

Gałczyńskiego 18
40-587 Katowice
NIP: 651-15-41-295
Tel: 32 225 99 66

email: kontakt@vida.pl

Rozwiązania IT

Gałczyńskiego 18
40-587 Katowice
NIP: 651-15-41-295
Tel: 32 225 99 66
email: kontakt@vida.pl
F-Secure
Dołącz do newslettera i otrzymaj roczną ochronę antywirusową F-Secure Internet Security. Klucz uprawnia do korzystania z rocznej, pełnej wersji oprogramowania, którą możesz zainstalować na 3 urządzeniach z systemem Windows. Wystarczy, że: