fbpx

10 lat w VIDA

Biuro to miejsce, w którym spotykamy się niemal codziennie. To właśnie tutaj opracowujemy najlepsze rozwiązania, które zapewnią najwyższy poziom bezpieczeństwa naszym klientom. 

Po wielu pracowitych dniach i zarwanych nocach w sierpniu przeprowadziliśmy się do nowej siedziby. Po rozpakowaniu rzeczy, przy aromatycznej kawie, w komfortowych wnętrzach błyskawicznie rozpoczęliśmy realizację nowych zadań.  

Gdy pierwsze emocje już opadły, postanowiliśmy zorganizować parapetówkę z prawdziwego zdarzenia. 

To był magiczny wieczór. Iluzjonista Dawid Wilczyński sprawił, że nawet nasi twardo stąpający inżynierowie dali się ponieść magii. W ten jeden wieczór mogliśmy podziwiać iluzję z bliska. 

Jednak nowa siedziba nie była jedynym powodem do świętowania! 

Wspólnie celebrowaliśmy 10 lat pracy w VIDA naszego Dyrektora Działu Technicznego Łukasza Kucharskiego i specjalisty ds. bezpieczeństwa Damiana Mikosa. Rozpiera nas duma i radość, że nasz zespół składa się z tak doświadczonych i długoletnich pracowników. Praca w dziedzinie cyberbezpieczeństwa to nieustająca walka, ciągłe wyzwania, ale i ogromna satysfakcja. W końcu w każdej pracy jest tyle magii ile sami jej dostrzegamy.  

10 lat w VIDA