ViDA wygrywa XIV edycję Regat Lenovo!

Do trzech (czterech...) razy sztuka - załoga ViDA wygrywa XIV edycję Regat Lenovo!

Nie trzy, jak planowaliśmy, a cztery podejścia potrzebowała nasza załoga, aby wygrać coroczne Regaty Lenovo. Organizowane po raz czternasty zawody dla branży IT, posiadają ugruntowaną markę i prestiż nie tylko wśród amatorów sportów wodnych. W rywalizacji co roku bierze udział blisko 100 załóg, co czyni ją największymi regatami jachtów kabinowych na polskich jeziorach. 

W zeszłym roku, po morderczej walce, w najbardziej obleganej klasie zespół ViDY zajął drugie miejsce, ustępując tylko załodze dowodzonej przez zawodowego sternika. W tym roku, mimo załogi składającej się z 6 osób (zatem cięższej), wygraliśmy oba wyścigi, co przełożyło się na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej w klasie T2. 

Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości regatylenovo.pl

Co istotne, tylko w pierwszym wyścigu załoga z drugiego miejsca nawiązała z nami bezpośrednią walkę, i to pomimo tego, że była prowadzona przez zawodowego sternika, który doskonale znał akwen. W drugim wyścigu, szybko uzyskaliśmy znaczną przewagę praktycznie deklasując konkurencję.

Tak jak w latach ubiegłych, sternikiem był klient naszej firmy: Marcin Niemiec (42 lata, Jachtklub PTTK Pszczyna), a załoga składała się z pracowników oraz klientów firmy ViDA – w większości o bardzo ograniczonych umiejętnościach żeglarskich. Naszym występem potwierdziliśmy przysłowie, że lew prowadzący stado baranów jest groźniejszy niż stado lwów, prowadzone przez barana. 

Dodatkową atrakcją było wręczenie medali i pucharu przez naszego Mistrza Olimpijskiego, Mateusza Kusznierewicza, który docenił agresywną taktykę naszego kapitana i determinację całej załogi.

Zapisz się na
newsletter

Zaufali nam:

Sprawdź jak ocenili nas klienci

5/5
Bezpieczeństwo sieci

Gałczyńskiego 18
40-587 Katowice
NIP: 651-15-41-295
Tel: 32 225 99 66

email: kontakt@vida.pl

Rozwiązania IT

Gałczyńskiego 18
40-587 Katowice
NIP: 651-15-41-295
Tel: 32 225 99 66
email: kontakt@vida.pl
F-Secure
Dołącz do newslettera i otrzymaj roczną ochronę antywirusową F-Secure Internet Security. Klucz uprawnia do korzystania z rocznej, pełnej wersji oprogramowania, którą możesz zainstalować na 3 urządzeniach z systemem Windows. Wystarczy, że: