fbpx

Fortinet znów został wybrany przez klientów najlepszym firewallem

FortiGate to zdaniem klientów najlepszy firewall na rynku

W raporcie Gartner Peer Insights „Voice of the Customer” z lutego 2021 r. po raz kolejny rozwiązania marki Fortinet zostały wybrane przez klientów numerem 1 w zakresie zapór sieciowych. Podkreślić należy, że Fortinet został doceniony nie tylko przez konsumentów, ale i ekspertów. Fortinet został uznany za lidera w zakresie infrastruktury brzegowej sieci WAN i firewalli w tworzonym przez specjalistów raporcie Gartner Magic Quadrant 2020. Rozwiązania Fortinet wciąż wyróżniają się na tle konkurencji, przede wszystkim zwiększając bezpieczeństwo swoich klientów przy użyciu tylko jednej platformy. Wydawać by się mogło, że wyróżnienie przez końcowych użytkowników nie będzie tak istotne, jak zdanie ekspertów, jednak Gartner Peer Insights „Voice of the Customer” to nie zwykły plebiscyt. Gartner stosuje rygorystyczne kryteria, weryfikuje użytkowników końcowych, a także bierze pod uwagę liczbę recenzji i ogólną ocenę użytkowników.

Najlepiej oceniany firewall na rynku - FortiGate

Oceny przyznawane przez Instytut Gartnera opierają się na opiniach klientów z różnych branż, firm o różnej wielkości z całego świata. W tej chwili Fortinet ma najwięcej recenzji spośród dostawców zapór sieciowych – aż 1735, a średnia ocena użytkowników to 4,6 (aż 56% użytkowników końcowych oceniło FortiGate na 5 gwiazdek!). Na drugim miejscu uplasował się Hillstone Networks, którego rozwiązania również znajdziesz w naszej ofercie. Firewalle nowej generacji od Hillstone Networks zostały ocenione przez klientów na 4.8 (aż 79% użytkowników oceniło rozwiązania Hillstone na 5 gwiazdek), jednak dotychczas Hillstone Networks może pochwalić się 84 recenzjami, tak więc popularnością Fortinet deklasuje wszystkich swoich konkurentów.

Dlaczego warto przy wyborze rozwiązania kierować się raportami ekspertów z Instytutu Gartnera? Celem poszczególnych raportów jest przede wszystkim pomoc w podejmowaniu bardziej świadomych i wnikliwych decyzji zakupowych przez firmy na całym świecie. Dobór odpowiedniego rozwiązania, który będzie korespondował z potrzebami danego przedsiębiorstwa jest niezwykle ważny, dlatego w tym zakresie warto postawić na współpracę z profesjonalistami, którzy przeanalizują potrzeby firmy i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie. Raporty Gartnera to także bezcenne źródło informacji dla dostawców poszczególnych technologii. Obiektywne, bezstronne opinie od lat pomagają ulepszać produkty z zakresu cybersecurity.

gartner fortinet
https://www.gartner.com/en

Dlaczego warto wybrać Fortinet do ochrony firmowej sieci?

Fortinet to nie tylko pierwszy wybór klientów, analitycy Instytutu Gartnera wyróżnili również firmę Fortinet w kilku swoich ostatnich raportach Gartner Magic Quadrant, w tym:

  • Gartner Magic Quadrant for Enterprise Network Firewalls (wrzesień 2020)
  • Gartner Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms (sierpień 2019)
  • Gartner Magic Quadrant for Security Information and Event Management (luty 2020)
  • Gartner Magic Quadrant for Web Application Firewalls (październik 2020)
  • Gartner Magic Quadrant for WAN Edge Infrastructure (wrzesień 2020)
  • Gartner Magic Quadrant for Wired and Wireless LAN Access Infrastructure (listopad 2020)

Chciałbyś zabezpieczyć swoją firmową sieć za pomocą rozwiązań marki Fortinet?

Zastanawiasz się nad wdrożeniem FortiGate w swojej firmie? Napisz do nas. Nasi inżynierowie specjalizujący się w rozwiązaniach Fortinet pomogą Ci dobrać odpowiednie urządzenie, pomogą przy jego wdrożeniu, a także przeszkolą Twoich pracowników z obsługi urządzenia. Efektywność urządzenia w dużej mierze zależy od jego poprawnego skonfigurowania, jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja sieć jest właściwie chroniona skontaktuj się z naszym inżynierem. W ramach konsultacji (lub indywidualnego szkolenia) rozwiążemy trapiące Cię problemy z zakresu zarządzania jednostką FortiGate.

Dlaczego warto postawić na produkty z portfolio Fortinet? Rozwiązania Fortinet zapewniają bezpieczeństwo przy zachowaniu wysokiej wydajności. Za ich pomocą zyskasz pełen wgląd w aplikacje, zagrożenia i sieć. Będziesz mógł skutecznie zarządzać wewnętrznymi i zewnętrznymi zagrożeniami. Połączenie wielu funkcji bezpieczeństwa w jednym rozwiązaniu obniży koszty i zwiększy komfort użytkownika. Nie czekaj, wypełnij ankietę i dowiedz się, które urządzenie będzie najlepsze dla Twojej firmy.

Nie przegap naszych nowych poradników dot. konfiguracji FortiGate. Dowiedz się pierwszy o naszych bezpłatnych szkoleniach - zapisz się na newsletter.

Zapisz się na
newsletter

Zaufali nam:

Sprawdź jak ocenili nas klienci

5/5
Bezpieczeństwo sieci

Gałczyńskiego 18
40-587 Katowice
NIP: 651-15-41-295
Tel: 32 225 99 66

email: kontakt@vida.pl

Rozwiązania IT

Gałczyńskiego 18
40-587 Katowice
NIP: 651-15-41-295
Tel: 32 225 99 66
email: kontakt@vida.pl