fbpx

Cyber Security Awards rozdane – BlackBerry liderem branży

Cyber Security Awards - niezależni eksperci oceniają branżę security

Po raz pierwszy nagrody Cyber ​​Security Awards rozdano w 2014 roku, jurorzy co roku wyróżniają najlepszych specjalistów, najbardziej innowacyjne firmy i produkty z branży cyberbezpieczeństwa. Warto podkreślić, że jest to całkowicie niezależne wydarzenie. Zespół Cyber ​​Security Awards dokonuje przeglądu branży w poszukiwaniu najlepszych kandydatów. W skład jury wchodzą osoby z różnych środowisk, które należą do najbardziej cenionych osób w branży, stąd sędziowie podejmują wszystkie decyzje wyłącznie merytorycznie. W tym roku w jury znaleźli się m.in. Malcolm Tuck (ESET), Zia Bharwani (Red Team Partners) i Kirsten Connell (CyLon).

Cyber Security Awards 2020 - wielki sukces BlackBerry

W tym roku sędziowie nagrodzili BlackBerry aż w trzech kategoriach. BlackBerry zostało nagrodzone w kategorii Najlepsza firma Cyber Security (powyżej 150 pracowników), May Mitchell została Kobietą Roku, a John McClurg zgarnął tytuł CISO of the Year. To, co od lat wyróżnia BlackBerry od innych firm z branży to nieszablonowe podejście do zabezpieczeń. Wszystkie produkty BlackBerry opierają się na proaktywnym modelu ochrony. Firma nie obawia się innowacyjnych rozwiązań, BlackBerry Protect – antywirus nowej generacji, zawdzięcza swoją skuteczność uczeniu maszynowemu i sztucznej inteligencji. Tak wyposażony antywirus z łatwością rozpoznaje nawet ataki typu zero-day, z którymi nie radzi sobie tradycyjne oprogramowanie antywirusowe oparte na bazach sygnatur.

wygrana blackberry

BlackBerry Protect - prewencja to przyszłość cyberbezpieczeństwa

Innowacyjne podejście BlackBerry zostało przede wszystkim docenione przez klientów na całym świecie. Kiedy firmy zmagały się z katastrofalnymi skutkami ransomware WannaCry i Petya, przedsiębiorstwa chronione przez BlackBerry Protect pozostały nietknięte. BlackBerry Protect rozpoznał złośliwe oprogramowanie i uchronił swoich klientów przed zaszyfrowaniem plików, kosztownym okupem i paraliżem działalności. Proaktywne działanie jest szczególnie ważne w branży finansowej, która w ostatnich latach stale znajduje się na celowniku cyberprzestępców. Dlatego banki i inne instytucje finansowe tak chętnie wybierają ochronę BlackBerry Protect, nie tylko na zachodzie, ale i w Polsce

Poznaj możliwości BlackBerry Protect - seminarium online

Chciałbyś zobaczyć jak antywirus nowej generacji BlackBerry Protect działa w praktyce? Już 12 sierpnia o godz. 10:00 nasz inżynier Bartłomiej Stryczek zaprezentuje możliwości tego innowacyjnego oprogramowania. Na uczestników czeka m.in. live demo, podczas którego zobaczysz, jak BlackBerry Protect w praktyce blokuje złośliwe oprogramowanie. Ale to nie wszystko! W trakcie seminarium poznasz także możliwości BlackBerry Optics, rozwiązania z zakresu Endpoint Detection and Response (EDR). BlackBerry Optics automatycznie przeciwdziała zagrożeniom przy wykorzystaniu AI i uczenia maszynowego. Jak wpływa na poprawę bezpieczeństwa? Dowiesz się podczas naszego seminarium online. Nie czekaj, zapisz się już dziś

Zapisz się na
newsletter

Zaufali nam:

Sprawdź jak ocenili nas klienci
5/5
Bezpieczeństwo sieci

Gałczyńskiego 18
40-587 Katowice
NIP: 651-15-41-295
Tel: 32 225 99 66

email: kontakt@vida.pl

Zapytaj o produkt

Rozwiązania IT

Gałczyńskiego 18
40-587 Katowice
NIP: 651-15-41-295
Tel: 32 225 99 66
email: kontakt@vida.pl
F-Secure
Dołącz do newslettera i otrzymaj roczną ochronę antywirusową F-Secure Internet Security. Klucz uprawnia do korzystania z rocznej, pełnej wersji oprogramowania, którą możesz zainstalować na 3 urządzeniach z systemem Windows. Wystarczy, że: