Dostawcy Szkoleń

NSE6 – FortiWeb

fortinet szkolenia

16-09-2019 | Warszawa
04-11-2019 | Kraków

Czas 3 dni Poziom trudności 6 z 6

Cena: 1800 EUR

Opis szkolenia:
Kurs FortiWeb - Web Application Firewall to trzydniowe szkolenie dostarczające praktycznych informacji jak wdrożyć, zarządzać i rozwiązywać problemy na urządzeniu FortiWeb. Uczestnicy szkolenia poznają zagrożenia związane z aplikacjami webowymi oraz nauczą się jak im zapobiegać. Przedstawiona zostanie podstawowa konfiguracja jak również aspekty administracyjne zaawansowanych funkcjonalności używanych na urządzeniu FortiWeb. Szkolenie prowadzone jest w oparciu o firmware wersji 5.3.

Plan szkolenia:

Koncepcja urządzeń WAF
Podstawowa konfiguracja urządzenia
Polityki i profile
Web Protection Profile
Ochrona webaplikacji przed atakami DoS
Funkcjonalność Auto-learning
Dodatkowe wymagania dla aplikacji webowych
Podstawowe komendy i narzędzia do rozwiązywania problemów
Dodatkowe informacje:
Wymagania:
​Podstawowa wiedza na temat HTML, JavaScript, PHP oraz znajomość zagadnień związanych z firewallami i bezpieczeństwem web aplikacji. Doświadczenie w zarządzaniu web aplikacjami.
Poziom trudności

6 z 6

Czas trwania
3 dni
Certyfikat
Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia sygnowany przez firmę Fortinet. Szkolenie NSE6 – FortiWeb przygotowuje do egzaminu FortiWeb Specialist oraz certyfikacji NSE6 – Fortinet Advanced Products Professional
Prowadzący
Fortinet Certified Trainer (FCT).
Informacje dodatkowe
Zajęcia prowadzone są w języku polskim. Wszyscy uczestnicy otrzymają dostęp do materiałów w wersji elektronicznej w języku angielskim.